تبلیغات
غذادرمانی سرطان (زنده خواری "پخته نخوردن"تنها راه درمان سرطان است) - درمان سرطان خون ملیکا 6ساله

امروز:

درمان سرطان خون ملیکا 6ساله

» نوع مطلب : خوراکی های پیشگیری ودرمان سرطان ،خون ،

ملیکا

سرطان از نوع خطرناک و حاد و بدخیم تشخیص داده شد، گفتند با یک شیمی درمانی خفیف و نیم ساعته درمان میشود، در بیمارستان محک تهران بستری شد اما کار به 19 بار شیمی درمانی و بیش از دوماه کشید، دختر شاد دوماه پیش ،بجای درمان، بسرعت ضعیف و نحیف شد، در کما رفت و پوست و استخوان شده در آستانه مرگ قرار گرفت، خون بالا میاورد کنترل ادرار و مدفوع نداشت، خون در رگهایش خشکید که هرروز چند کیسه خونش تزریق میکردند، اینگونه به « غذادرمانی » به روش پرفسور خرسند متوسل شدند و حالا بدون تزریق خون و بدون دارو بلکه به قدرت همان سلولهای خود مریض که فکر میکردند خطرناک است و باید از بین برود، خون تولید میکند و نجات پیدا کرد، شرح ماجرا را در نامه خانواده کودک در زیر بخوانید، و گزارشات خون آزمایشگاهی و دیگر عکسهای رسیده را که بتدریج درج میکنیم، را ملاحظه کنید -شما خواننده عزیز و انساندوست:اینقدر این مطلب را در وبلاگها و از راههای فورواردایمیلها و مسنجرها، به دوستان و اشتراک در فیس بوک اطلاع رسانی کنید تا از این به بعد انشالله هیچکس از راه شیمی درمانی بکام مرگ نرود و خانواده ها داغدار نگردند، و همه بدانند راه عملی تر و ساده تر دیگری هم وجود دارد.سیما

نامه خانواده ملیکا، کودک شفایافته سرطانی/با سلام و عرض ادب

گزارشی از شفای ملیکا از ابتدا تا كنون و عكسهای جدید نجات بیمار، جهت ارائه به مردم به ایمیل khorsand@khorsand.org مطب اینترنتی شماارسال گردید تابادرج آن درنجات مردم شریف از کام مرگ ، کمکی شود، انشالله.

« ملیکا » كودكی 6 ساله كه مبتلا به سرطان خون از نوع

Aml حاد و خطرناک بوده و پس از تشخیص بیماری، این كودك در بیمارستان محک تهران، که یک بیمارستان بسیار مجهز درخاورمیانه و خیریه است بستری شد.

متأسفانه طبق روال رسمی درمانی رایج و مرگ‌آور چون در عرض یك ماه دختر ما را تحت 19 بار شیمی‌درمانی قرار دادند.

كودكی كه در ابتدا با ظاهری سرحال و پرجنب و جوش به بیمارستان وارد شده بود، به امیداینکه از آن هم بهتر شود، پس از یك ماه وزن ایشان از 18 كیلو به 14 كیلو تقلیل رسیده و پوست استخوان شده و بدحال که توان حتی غذاخوردن را هم نداشت و لب به هیچ غذایی نزده و افسرده و رها شده در سكوتی غمگین، یكماه كامل را روی تخت بیمارستان بی حرکت دراز كشیده و توان راه رفتن در او فراموش شده و حتی متاسفانه كنترل دفع نیز در او از بین رفته بود كه خانواده را مجبور به پوشك گرفتن یك كودك 6 ساله كرده بود.

خواننده گرامی خوب توجه کنید این کودکی که بعدا به روش غذادرمانی پرفسور خرسند آنهم اینترنتی و از راه دور خیلی ساده و راحت درمان میشود و به زندگی برگشت داده شد و همه مارا شادمان میسازد.

ولی در ان یكماه وحشتناك بستری در بیمارستان خیلی مجهز محک تهران، با آن سرمایه هنگفت، بطور روزانه به این كودك كیسه كیسه خون و عناصر خونی مثل پلاكت تزریق میكردند که درمان که هیچ، تا لااقل زنده بماند!!. در این زمان عفونت‌ها در او شكل گرفته و سرفه‌های بسیار شدید كه ناشی از عفونت و خونریزی ریه‌ها بوده است در كودك ظاهر میگرد

و هرچه بیمارستانیها البته به روش سمی خودشان، بیشتر تلاش میکردند این طفل معصوم هم بیشتر مریض میشد و درآستانه مرگ میرفت

تعداد دفعات شیمی درمانی به 19 بار رسید و 19 بار سمی درمانی اورابسیار نحیف کرده و معده و طحال كودك بزرگ شده فاسد شد و ظاهری شكم او بشدت برآمده شده به شكلی كه پوست گنجایش نگهداری شكم را بسختی داشته است

كودك پس از دو روز بستری در بیمارستان، با افت شدید گلبول سفید(WBC)كه به100 رسیده بود مواجه شده و در این حین معده او بشدت خونریزی كرده و در نتیجه كودك را به بخش ICU بیمارستان منتقل كردند.

كه در این زمان تنها كاری كه پزشكان می‌توانستند انجام دهند عبور شلنگ از راه بینی كودك به معده او و خارج كردن خون‌آبه‌ها بوده است.

كودك 19 روز را در شرایطی بسیار بد با سرم‌ها و شلنگهایی كه به او وصل بوده بسر میبردو از آن بدتر حتی دست و پای كودك را به تخت می‌بستند تا حركت نكند. پس از گذشتن از این وضعیت و در شرایط بسیار بد، پزشكان یك هفته به این كودك مرخصی میدهد تااو را به منزل بیاورند(و احتمال میدادند که این آخرین دیدار با کودک دلبند است)

خانواده این كودك كه قبل از بستری كردن کودکشان در بیمارستان، توسط یك دوست درباره پرفسور خرسند شنیده بودند از درمان صحیح غذادرمانی آگاه شده بودند اما تا آن زمان بهره نگرفته بودند ولی متأسفانه در اثراعتماد عمیق به بیمارستان مجهز و نیز تردیدهایی كه به روش غذادرمانی درمقابل بیمارستانی داشته‌اند و اینكه چطور ممكن است بیمارستانی با آن تجهیزات و پزشكان متخصص و فوق تخصص جهانی و آن همه ابهت ظاهری و برخوردار از جدیدترین تجهیزات به‌روز دنیا برخوردار بوده و به گفته خودشان در خاورمیانه هم بی‌نظیر است، نامطئن‌تر از یك روش ساده اما معجزه‌گر غذادرمانی به روش پرفسور خرسند میباشد.

ولی با گذشت ان دوماه بسیار وحشتناك و تجربه تلخی كه از وخیم‌تر شدن حال و روز كودكشان داشتند و اینكه شاهد بودند در این دو ماه 23 كودك سرطانی هم سن و سال ملیکا در ان بیمارستان با شیمی‌درمانی به كام مرگ رفته‌اند، دیگر راضی به بازگرداندن كودكشان به بیمارستان وشیمی نادرمانی بیستمین بار یا شروع دورة دوم شیمی‌نادرمانی نشدند و به خواست خدا و. . . more (ادامه)همت خودشان در وبسایت مطب غذادرمانی انترنتی پرفسورخرسند ثبت نام نمودند و پرونده غذادرمانی كودك را زیر نظر پروفسور خرسند تشكیل داده و درمان صحیح را بطور انترنتی و از راه دور، شروع كردند.

پس از گذشت فقط دو هفته از غذادرمانی، بهبودی‌های كودك بصورت تصاعدی روز به روز افزایش یافته و بطور معجزه‌آسا و باورنكردنی، آن كودك رنجور که توان راه رفتن نداشت و توان کنترل ادرار و مدفوع نداشت و توان حتی حرف زدن نداشت و نمیزد و نمی‌توانست روی پای خود بایستد.

با وجود اینكه فقط دو هفته از غذادرمانی او میگذرد،و فقط دو هفته توصیه های غذائی پرفسورخرسند را اجرا کرده بودند، شاد است و می‌خندد و میتواند دوچرخه سواری كند.

سرفه‌های شدید بطور كلی در او محو شده‌اند و تمامی علائم و شرایطی كه پروفسور خرسند در طی درمان برای كودك پیش‌ بینی می‌نمودند، یك به یك در او ظاهر شده و كودك معصوم به زندگی بازمیگردد.

آری بهتر بود كه از ابتدا هرگز به بیمارستان برده نمیشد و انقدر رنجهای گوناگون و دست ‌و پنجه نرم كردن با مرگ سراغش نمی‌آمد.

پس از گذشت 40 روز غذادرمانی تغییراتِ عالی كه به لطف خدا و راهنمایی‌های پرفسور خرسند در كودك پدیدار شده است به شرح زیر است:

ـ‌ در بیمارستان و پس از ترخیص افسردگی شدید و حالتهای عصبی داشته و حتی حرف هم نمیزد و اكنون سرزنده و شاد و آرام است و از صبح تا شب آماده همه نوع بازی و تحرك است.

ـ قبلا کودک اصلا توانایی راه رفتن نداشت بطوریکه راه رفتن كودك كاملاً فراموشش شده بود ولی امروز و هماکنون خوشبختانه راه رفتن كامل و بدون نقص است و میتواند دوچرخه سواری كند و برقصد و اصرار كند كه حتی به كوه برویم.

ـ وزن او در بیمارستان 14.5 بوده و اكنون از 17.5 هم بیشتر شده است.ـ در ابتدا تبهای شبانه داشته و اكنون دمای بدن نرمال است.

ـ كودك در ابتدا آنقدر ناتوان بود که هیچگونه كنترلی در ادرار و مدفوع نداشته و مجبور به استفاده از پوشك بود.

ولی اكنون با اینكه عمل دفع در او بیشتر شده، خودش به دستشویی میرود.

ـ سرفه‌های شدیدی كه دچار آن بوده بكلی برطرف شده است.

ـ زبان كودك در ابتدا كاملاً بار بسته بود، و غیر نرمال بود اكنون كاملاً بار زبان برطرف شده و نرمال است.

ـ كودك زردرو و غمگین، اكنون بانشاط شده و خون زیر پوست كودك ظاهر میباشد.

ـ شكم كودك كه در ابتدا از بیماری و عوارض شیمی درمانی بزرگ بوده، اكنون حالت طبیعی باز گشته است.

ـ موهایی كه در بیمارستان ریخته بود و طاس شده بود و ابرو هم نداشت در ابتدا حتی جوانه نزده بودند اكنون همگی بیرون آمده و در حال رشد میباشد.

ـ در بیمارستان پهلوهای كودك ورم كرده بود كه اكنون پس از فقط 40 روز غذادرمانی بكلی برطرف شده است.

ـ كبودی ناخنها از بین رفته است.

ـ كلیه دردهای بدن كه در طی شیمی درمانی حادث شده بود، كاملاً برطرف شده است.

ـ آزمایشات كامل خون از كودك گرفته شده و غذادرمانی به روش پرفسورخرسند انچنان اورا شفاداده است که به گفته خود پزشك آزمایشگاه آنچنان کودک شفا یافته مه انگار این كودك هرگز بیمار نبوده و مغز استخوان او در سلامت‌ترین شرایط ممكن قرار دارد.

ـ هموگلوبین كودك در قبل از بروز بیماری و حتی با تزریقهای خون، هرگز از

10 بیشتر نمیشده ولی در آزمایش امروز او به 14 رسیده است.

ـ پلاكت‌سازی در كودك در نرمال‌ترین وضعیت ممكن قرار دارد و 307 هزار است.

كه حتی با تزریق‌های مصنوعی بیمارستان هم به این وضعیت نرسیده بودکه اکنون بدنشا تولید میکند.ـ و ....

خدای بخشنده را شكر كه فرصت دوباره درمان صحیح پروفسور خرسند عزیز را به خانواده این كودك داد.چه بسا در همین حین كودكان دیگری كه توسط اطلاع رسانی این خانواده به این روش درمان دعوت شدند، در اثر تردیدهای خانوده‌هایشان دیگر فرصت دوباره نداشته و داغ از دست دادن كودك معصوم و حسرت فرصت‌ها را در دل باقی‌ گذاشتند.و چقدر رنج‌آور است كه همیشه زود دیر میشود.آشنایی با روش بی‌نظیر غذادرمانی كه هم‌آهنگ با آفرینش خدا است و همچنین درمان این كودك یكی از بهترین هدیه‌هایی بود كه از پروردگار گرفتیم. جناب پروفسور خرسند بطور علمی ثابت كردند كه خدا درمان همه دردها را از قبل در وجود ما انسانها برنامه‌ریزی كرده است و ایشان این راز بزرگ را کشف کرده اند و عملا به اثبات هم رسانده اند.فقط باید مثل پرفسورخرسند درست تشخیص داد که چه چیزی را بیماری بدانیم و چه چیزی را فعالیت خوب بدن بشناسیم و اشتباها با ان مبارزه نکنیم پروردگار را شكر از این اعجازی كه در وجود انسان نهاده است و سپاس از پروفسور خرسند، طبیب مهربانی كه این نعمتها را بر ما شناسا نمودند.

http://www.khorsand.org/main/archives/2012/09/uoeoeoeoe_oeoeu_4.html

 


نوشته شده در : دوشنبه 17 آذر 1393  توسط : هاشم هاشم .    نظرات() .

choc
دوشنبه 17 اردیبهشت 1397 10:55 ق.ظ
Great post. I was checking constantly this blog and I am impressed!
Extremely helpful information specifically the last part :) I care for such
info a lot. I was looking for this particular information for a very long time.

Thank you and good luck.
chocolate
شنبه 15 اردیبهشت 1397 06:12 ق.ظ
Oh my goodness! Incredible article dude! Many thanks, However I am experiencing
troubles with your RSS. I don't know why I am unable to join it.
Is there anybody getting identical RSS issues? Anyone who knows the solution will you kindly respond?
Thanx!!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر