تبلیغات
غذادرمانی سرطان (زنده خواری "پخته نخوردن"تنها راه درمان سرطان است) - درمان سرطان خون با غذای طبیعی 4خلاصه تلفن مفصل خانم سحر سکونتی از تهران به هلند :

امروز:

درمان سرطان خون با غذای طبیعی 4خلاصه تلفن مفصل خانم سحر سکونتی از تهران به هلند :

» نوع مطلب : خوراکی های پیشگیری ودرمان سرطان ،


طبق دستور پرفسورخرسند، مادرم را ازکردستان نزدخودم به تهران آوردم که زیرنظرخودم توصیه های غذادرمانی پرفسورخرسندرادقیقا اجرا کنم،و خدا را شکر مادرم خیلی بهبود یافته ومارا بسیار خوشحال نموده است و ما خوشحالیم که در اوج نوامیدی ، یکباره از طریق انترنت با سایت شماآشنا شدیم و بهره گرفتیم

گزارشی از « سحر سکونتی »

باز هم غذا معجزه خود را کرد و مادری که مبتلا به سرطان پیچیده و خطرناک بوده و ازمایشات متفاوت ایشان این موضوع را قطعی کرده است و مکرر شیمی درمانی میشده و خون تزریق میکرده و تا بدان حد ضعیف شده بود که همان سیستم داروئی و شیمی درمانی او را جواب میکنند که طاقت ادامه شیمی درمانی را نخواهد داشت و منتظر مرگ بود.

دختر دانشجو و نگران و پریشان ایشان برای جستجوی راه حلی برای مادرعزیزش که نباید بمیرد در انترنت به جستجو میپردازد و لی به سایت یک پزشک میرسد که در آن از پرفسور خرسند انتقاد هم کرده بود و ایشان همان نام انتقادشده پرفسورخرسند را برمیدارد واز راه بیچاره گی نام خرسند را با کمک جستجوگرهای انترنتی تحقیق میکند وبه سایت ماهدایت میشود و مارا پیدا میکند یعنی از طریق جستجو در جستجوگرهای انترنتی ما را پیدا میکند که ما تازگی در سایت غذادرمانی خودمان نوشته ایم که بدلبل تراکم کارها مریض جدید نمی پذیزیم،ایشان اصرار میکنند و پریشانی وضع خود و نوامیدی از بیماری مادر را میگوید وتلفنی هم با من تماس میگیرندو از من تضمین میخواهد که ترتیبی بدهم تا پرفسور خرسند درمان مادرش را بپذیرد و سپس مکرر به هلندهم تلفن میکنند و بالاخره کمتر از یکماه پیش پرونده درمانیش نزد ما فعال میگردد و امروز هم درپایان گزارش روزانه خود به ما، چنین مینگارد ملاحظه فرمائید.

گزارش روز شانزده کنترل غذائی مادرم (شرح غذاهای کنترل شده خورده شده). . . . . .وضعیت عمومی : مادرم خودش هم میگوید نسبت به قبل خیلی بهتر شده است.قبلا" از درد پا هم خیلی شکایت میکردند ولی الان درد پایشان(که ازپای راست از کمر تا پایین درد شدید هم داشت)کمتر شده است.نگرانی ها و بی خوابیهای مادرم هم کمتر شده.حرکت و ورزش در برنامه اش نبود جون نمیتوانست و ضعیف بود ! حالا به راحتی انجام میدهد خودشان میگویند حال عمومیشان نسبت به قبل از هر نظر بهتر شده و میخواهد بکردستان باز گردداقای دکتر از زحمات شما ممنون ومتشکریم دست شما درد نکندسحر سکونتی (ایشان باز هم نامه ها نوشته اند)

سلام سحر جان

خداراشکر که مادر در سیستم داروئی که بدلیل شدت بیماری زمین گیرگشته ونوامید از سیستم داروئی و جواب شده بودندو ادامه آن خطر مرگ داشت، !!در سیستم غذا درمانی ما به یک همچنین نتیجه شگفت انگیزی رسیده اند، باز هم غذا معجزه خود را نشان داد باز هم غذا بر شیمی درمانی فائق آمد، با این زیر بنای قوی که پیدا میکنند قدرت تحمل بالاتری هم که نداشته بود پیدا کرده است.باید بدانید که آنچه از بهتر شدن مراحل محسوس را که شرح داده اید گوشه ای است از بهتر شدن ارگانهای ایشان کلیه ها و کبد و شش ها و روده ها و معده و قلب و وخون و مغزاستخوان است و همه ارگانها بطور نامحسوس به وظیفه خطیر خود و صحیح میپردازندکه نتیجه ظاهریش آن شده که شرح دادید.تغذیه خوب کرده اند فقط درمورد میگوی خام تذکر بدهم که دقت کنید این میگوها مانده نباشد که به روغن یا مواد دیگر آغشته اش کرده باشند.

http://www.khorsand.org/main/archives/2007/03/oeoeuoeu_oeoeoe.html


نوشته شده در : چهارشنبه 12 آذر 1393  توسط : هاشم هاشم .    نظرات() .

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر